No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Tirana ofron 75 mijë euro për Visar Bekajn

Tirana ofron 75 mijë euro për Visar Bekajn

Visar Bekaj mund të largohet nga FC Prishtina gjatë kësaj vere.

Siç raporton ‘Supersport’, të interesuar për transferimin e tij, është skuadra më e trofeshme në Shqipëri.

Madje, sipas kësaj, Tirana ka ofruar 75 mijë euro për shërbimet e gardianit të Kosovës.

Tirana, është e interesuar edhe për anësorin, Armend Thaqi po ashtu futbollist i Prishtinës.

Thaqi, do të mbetet pa kontratë në fund të ediconit.

Por, Thaqi thuhet se ka stepur Tiranën me kërkesën e lartë të tij te çështja e pagës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Turqi, të gjithë të çmendur për Ozil: fluturimi i tij ka qenë më i ndjekuri i të gjithë kohërave

Mesut Ozil i ka dhënë fund aventurës tek Arsenal dhe  shumë shpejt do të luajë për Fenerbahce, skuadra e zemrës së tij pavarësisht se...

Ibrahim Kelmendi akuzon Remzi Ejupin se u zhvati 2.5 milionë

Ibrahim Kelmendi ka dhënë detaje të reja nga konflikti mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit se a i mori para për ta bërë këngën...

Flick komenton “kalimin” e Alaba te Real Madridi

Hansi Flick pranon se David Alaba duket se do të largohet nga Bayern Munich, ndërkohë që “Marca” zbuloi dje marrëveshjen e tij...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Recent Comments