June 17, 2024

Shqipëria fiton edhe në miqësoren e fundit para Euro 2024

1 min read

Shqipëria fitoi 3-1 miqësoren e fundit përpara nisjes së Euro 2024, kompeticion ku kuqezinjtë e Sylvinhos debutojnë përballë Italisë. Në datën 15 qershor në “Signal Iduna Park” të Dortmundit.

Fantastik Nedim Bajrami me gol dhe asist, ndërkohë që festuan edhe Rey Manaj (asist Naser Aliji) dhe Qazim Laçi. Në minutat shtesë, azerët ia dolën të realizonin golin e nderit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *