No menu items!

LIGUE 1

Ish-lojtari i PSG sulmon Mbappè: Fsheh disa të vërteta, është oportunist

Pas një periudhe mjaft të gjatë të “muajit të mjaltit”, në të cilën dukej se Kylian Mbappè ishte mbreti, kthehen kritikat për yllin transalpin....

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Mauro Icardi alarmon tifozët me postimin e fundit

Mauro Icardi, i cili nuk do të jetë në dispozicion për transfertën e PSG në Dijon, në program këtë të shtunë, për shkak të...

Arbër Zeneli e kalon Reimsin në epërsi

Reims ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Lens, në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në Ligue 1.

PSG fiton Klasiken me Mbappe-Icardi, Payet “çmendet” në fundin e ndeshjes

Paris Saint-Germain ka fituar 2-0 Klasiken kundër Marseille në Ligue 1. Ndeshja e luajtur në Velodrome është vendosur në...

Neymar nuk e fsheh: Kjo është ëndrra ime

Fansat bëjnë pyetje dhe Neymar përgjigjet. O’Ney i ka lënë takim të gjithëve për t’iu përgjigjur disa pyetjeve me formatin “e vërtetë apo gënjeshtër”. Nga pohimet...

Pochettino: Isha shumë pranë transferimit të Messit

Mauricio Pochettino ka zbuluar se ishte afër huazimit të Lionel Messit tek Espanyol, ndërsa qëndroi i heshtur për thashethemet që lidhnin argjentinasin...

Zbulohet plani “i çmendur”; Messi dhe Ramos në të njëjtën fanellë

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, është i hapur për të qenë në një ekip me Lionel Messin. Kuptohet, jo te Barcelona, as te...

Pochettino prezantohet si “gjeneral” te PSG

Mauricio Pochettino është rikthyer pas 17 viteve te PSG. Argjentinasi luajti tre sezone në kryeqytetin francez (2000-2003), teksa tani ka nisur punën si trajner...

Rivaldo: Messi te PSG për ta krijuar NMN

Merkatoja e ardhshme pritet të jetë një nga më të zjarrtat ndonjëherë. Yje të shumtë mbyllin kontratën në verë dhe i duhet...

Në Francë të bindur, Donnarumma do të transferohet te PSG

Rinovimi i kontratës së portierit Gigi Donnarumma me Milanin po vonon, ndaj në Francë janë të bindur se 21-vjeçari mund të transferohet te PSG-ja...
- Advertisment -

Most Read

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...