No menu items!

Roni

76 POSTS0 Komentet

Lautaro:Po pres të bëhem baba. Interi, gati për gjëra të mëdha

Lautaro Martinez thotë se Interi është gati për gjëra të mëdha, pasi kaloi me lehtësi Shakhtar Donetsk dhe siguroi vendin në finalen e “Europa...

Dridhet Interi; “Lautaro do të zëvendësojë Aguero te Manchester City”

Manchester City duhet ta mposhtë Barcelonën në garën për nënshkrimin e Lautaro Martinez, thotë Owen Hargreaves, me sulmuesin e Interit që konsiderohet pasardhësi i...

Serie A pranë hapjes së stadiumeve – Nga ky muaj do të lejohen tifozët

Sipas “Corriere Dello Sport”, federata italiane e futbollit dhe Seria A po punojnë që të hapin stadiumet për tifozët në raundin e...

Dështimi i marrëveshjes, miku i Ragnick zbulon arsyen e vërtetë

Kalimi i Ralf Ragnick te Milani ishte thuajse i sigurt, por në fund gjithçka dështoi. “Faji” është i Piolit që po merr rezultate dhe...

Këtu mund ta shikoni ndeshjen Tre Penne – Gjilani

Gjilani do të debutojë të enjten në garat ndërkombëtare. Kundërshtari i tyre në rrethin e parë parakualifikues të Ligës...

Zyrtare! Roma i kalon presidentit të 25-të në histori për 591 milionë euro

Roma e re lindi, në orën 15:30 të kësaj të hëne. Dan Friedkin është bërë zyrtarisht pronari i ri i klubit verdhekuq. Këtë mëngjes,...

Liridon Leci arrin marrëveshje me klubin e Superligës, prezantimi së shpejti!

Liridon Leci është bërë me skuadër të re pas largimit nga Drita. Gazeta Olle përmes burimeve mëson që ai...

Klopp parashikon finalen e Champions-it, zbulon të ardhmen e tij

Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, në një intervistë të dhënë për faqen gjermane “Sportbuzzer”, foli për të ardhmen e tij në vitin 2024: “Me...

Trajner kroat në stafin e Pirlos. Zbulohet stafi i plotë teknik i Juventusit

Pas Andrea Pirlos si trajner, Juventusi mund të zyrtarizojë një rikthim tjetër, që do t’i kënaqte tifozët bardhezinj. Fjala është për Igor Tudor, ish-mbrojtës...

Vidal merr ofertë nga gjysmëfinalistët e Champions-it

Arturo Vidal është në listën e transferimeve të Barcelonës dhe duket se, të paktën, atij nuk do t’i mungojnë ofertat. Siç shkruajti në orët...

TOP AUTHORS

954 POSTS0 Komentet
2631 POSTS0 Komentet
76 POSTS0 Komentet
- Advertisment -

Most Read

Ky është futbollisti me çmimin më të lartë në Superligën e Kosovës

Forma fenomenale nga Mirlind Daku në këtë sezon i është rritur edhe vlera në treg, ku nga 300 mijë euro, tani ka...

Barça dhe Juventus, luftë e ashpër për Kun Agüero

Sikurse shkruan sot katalanasja “Sport”, Barça ka vendosur të futet në garë për Kun Agüero. Pas disa ditësh reflektimi, klubi Blaugrana duket i bindur:...

B*OMBA NGA SPANJA: “Mbappe do të luajë te Reali sezonin tjetër”

Kylian Mbappe dhe Real Madrid do të bashkohen së shpejti. Bomba e lëshuar nga emisioni “Chiringuito” në Spanjë ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ka...

Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Mbrojtësi spanjoll është duke u shëruar nga lëndimi...