Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORSC Gjilani afër zyrtarizimit të Gentian Mezanit dhe Orges Shehit

SC Gjilani afër zyrtarizimit të Gentian Mezanit dhe Orges Shehit

Pas shkarkimit të Ismet Munishit, SC Gjilani tani është duke menduar të sjellë një trainer tjetër në skuadrën e tyre.

SC Gjilani tani veç se ka siguruar garat europiane dhe është në kërkim të një traineri i cili pritet të udhëheq klubin në europë.

Burimet anonime brenda SC Gjilanit për Radio Star, kanë thënë se pritet qè shumë shojetê klubi do ti zyrtarizoj dy emra të njohur në pozita të rëndësishme si atë të drejtorit sportiv dhe të trainerit.

Radio Star merr vesh se pozita e drejtorit sportiv i do ti besohet ish trainerit të dikurshëm të SC Gjilanit, Gentian Mezanit, kurse e trainerit Orges Shehit.

SC Gjilanit shumë shpejt pritet të bëjë zyrtare këta dy emra para se të marrë pjesë në garat europiane.
Gjithnjë sipas burimeve, nuk do te jene vetem keto ndryshime ne SC Gjilan, ngade pritet qe edhe kryesia te ndryshoje

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments