Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORKatër futbollistë pritet të largohen nga Ballkani

Katër futbollistë pritet të largohen nga Ballkani

Skuadra e Ballkanit ka arritur sukses historik duke e fituar titull e kampionit në Superligën e Kosovës.

Mirëpo nga kjo skuadër në afatin kalimtar të verës mund të largohen të paktën katër futbollistë.

Bëhet fjale për mbrojtësin Bajram Jashanica, mesfushorët Nazmi Gripshi dhe Blend Baftiu dhe sulmuesi Ermal Krasniqi./epokaere/

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments