Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORTragjedi për sportin në Amerikë, vritet në moshën 31-vjeçare ish-basketbollisti i NBA

Tragjedi për sportin në Amerikë, vritet në moshën 31-vjeçare ish-basketbollisti i NBA

drian Payne, ish-ylli i NBA është vrarë me armë zjarri në moshën 31-vjeçare, bëjnë të ditur mediat e huaja.

Bota e basketbollit dhe sportit në përgjithësi mori lajmin tronditës të hënën për vrasjen e Payne.

Sipas raportimeve, i dyshuari për vrasjen e ish-basketbollistit është, Lawrence Doriti, i cili është arrestuar nga policia.https://www.youtube.com/embed/DZxjfRALgSk?feature=oembed

Vrasja ka ndodhur një orë pas mesnatës në Orlando, ndërsa nuk dihet ende motivi.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments