Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARJuventus – Inter: Shiten të gjitha biletat për finalen e Kupës së...

Juventus – Inter: Shiten të gjitha biletat për finalen e Kupës së Italisë

Mbrëmjen e nesërme, në orën 21:00 në stadiumin Olimpico të Romës, do të luhet finalja e Kupës së Italisë ndërmjet Juventusit dhe Interit.

Stadio Olimpico u zgjodh si një fushë neutrale për të dyja ekipet por duket sikur luhet në një nga fushat e tyre.

Sipas “La Gazzetta dello Sport” raporton se të gjitha biletat e stadiumit prej 72 mijë vendesh janë të shitura.

Të ardhurat prej biletave nuk janë bërë ende të ditura por pretendohet se do të jenë mbi 5 milionë euro.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments