Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORDrita “rrëmben” yllin e Prishtinës

Drita “rrëmben” yllin e Prishtinës

Leonit Abazi do të largohet nga Prishtina për tu transferuar tek Drita.

Kanal10 mëson se futbollisti ka arritur marrëveshje personale me klubin gjilanas.

Gjithçka pritet të zyrtarizohet pas përfundimit të stinorit.

Në të kaluar mbrojtësi ka qenë pjesë e Dritës dhe Skënderbeut të Korçës.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments