Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDOR“Solomon jep gola kur don, Krasniqi çdo ndeshje na gëzon” – i...

“Solomon jep gola kur don, Krasniqi çdo ndeshje na gëzon” – i dedikohet kënga Ballkanit pas suksesit historik

Skuadra e Ballkanit ka fituar titullin e parë kampion në histori të klubit.

Ballkani është shpallur kampion i Kosovës në futboll në edicionin 2021/22.

Në Suharekë gëzimi është i madh – sa që kanë filluar edhe këngët për ekipin e tyre të zemrës.

Këngëtari, “Bota” ka publikuar një këngë për Ballkanin, ku shpreh gëzimin e tij dhe të qytetarëve të Suharekës për triumfin në Superligë.

Më poshtë keni këngën e tij:

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments