Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARKurdisje në Championship? Portieri ia lëshon topin sulmuesit kundërshtar

Kurdisje në Championship? Portieri ia lëshon topin sulmuesit kundërshtar

Po dyshohet për një kurdisje në Championship të Anglisë, në ndeshjen Luton – Reading.

Portieri i Reading, Orjan Nyland lëshoi topin nga dora dhe lejoi sulmuesin kundërshtar, Harry Cornick të shënoj gol.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments