Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORA po e paralajmëron Munishi kalimin tek Prishtina?

A po e paralajmëron Munishi kalimin tek Prishtina?

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi, tashmë është momentalisht i lirë pas largimit nga Gjilani.

Munishi ishte në krye të skuadrës së Gjilanit dhe ishte shumë afër titullit kampion, por dështimi në këtë drejtim, bëri që ai të largohet,.

Sipas informacioneve të fundit që kanë qarkulluar, Munishi mund të jetë trajner i Prishtinës, për edicionin e ardhshëm, por natyrisht ende asgjë nuk ka të konfirmuar.

Një postimin e tij i fundit, trajneri kosovar ka shtuar edhe më shumë dilemat në këtë drejtim. “E ku ka më mirë se në vendlindje, qyteti pa lum”, shkruajti Munishi.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments