Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARLiverpool – Villarreal, formacionet e mundshme

Liverpool – Villarreal, formacionet e mundshme

Liverpool dhe Villarreal takohen sonte në “Anfield”.

Kjo ndeshje do të zhvillohet sonte nga ora 21:00, në kuadër të takimit të parë të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, përcjell GazetaBlic Sport.

Dy skuadrat kërkojnë finalen e madhe dhe ndeshja e sotme pritet të jetë e “nxehtë”.

Pak para ndeshjes janë publikuar edhe formacionet e mundshme:

Liverpool:

Alisson; Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson; Henderson, Fabinho, Thiago; Salah, Mane, Diaz

Villarreal:

Rulli; Foyth, Albiol, Torres, Estupinan; Parejo, Coquelin, Capoue; Lo Celso; Chukwueze, Danjuma

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments