Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORReagojnë “Skifterat” për Munishin: Do të na mungojë adrenalina dhe dëshira jote...

Reagojnë “Skifterat” për Munishin: Do të na mungojë adrenalina dhe dëshira jote për luftën e madhe

Sport Club “Gjilani” ka mbetur shumë mbrapa në luftën për titullin kampion.

Tashmë mësohet se klubi gjilanas i ka ndarë rrugët edhe me kryetrajnerin, Ismet Munishi, pas rezultateve të dobëta, raporton Gazeta Enigma.

Këtë lajm e ka konfirmuar edhe Presidenti i SC Gjilanit, Florim Zuka.

“Ismeti nuk do të jetë më trajner i Gjilanit. I kemi ndarë rrugët me të. Është marrëveshje e dyanshme, por për më shumë nuk kam koment”, ka thënë Zuka për Kohën.

Pas konfirmimit të lajmit kanë reaguar edhe tifozët e Gjilanit, “Skifterat”.

Ata e kanë falënderuar dhe janë shprehur mirënjohës për Ismet Munishin.

Më poshtë e gjeni postimin e tyre: 

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments