Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORIbrakoviq: Po na kushtojnë gabimet në mbrojtje

Ibrakoviq: Po na kushtojnë gabimet në mbrojtje

Trajneri i Prishtinës, Abdullah Ibrakoviq nuk ka mbetur i kënaqur me barazimin 1:1 me Drenicën.

Ibrakoviq ka thënë se skuadra e tij po gabon shumë në mbrojtje dhe kjo po kushton.

“Shumë gabojmë në mbrojtje, kjo po na ndodhë në shumë ndeshje. Duhet të bëjmë më të mirën me këtë që e kemi. Nuk kemi gjetur zgjedhje ndaj mbrojtjes së fortë të Drenicës”, ka thënë shkurt Ibrakoviq pas ndeshjes në “Fadil Vokrri”.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments