Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORVIDEO - Portieri i Ballkanit sulmohet nga tifozët e Gjilanit

VIDEO – Portieri i Ballkanit sulmohet nga tifozët e Gjilanit

FC Ballkani, ka publikuar pamje nga incidenti që solli ndërprerjen e ndeshjes mes Gjilanit dhe Ballkanit.

Pas barazimit të rezultatit nga Gjilani, shikuesit gjilanas hynë në fushë për të festuar.

Por një huligan, që i erdhi nga prapa, kapi për fyti dhe e rrëzoi portierin e Ballkanit Stivi Frashëri. Ndërkohë një tjetër e shkelmoi derisa Frashëri ishte në tokë.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments