Thursday, May 26, 2022
HomeSUPERLIGAArrestohet personi i dyshuar që sulmoi portierin e FC Ballkanit 

Arrestohet personi i dyshuar që sulmoi portierin e FC Ballkanit 

Këtë të diel është zhvilluar ndeshja mes SC Gjilanit dhe Ballkanit.

Ndeshja u ndërpre në minutat e fundit pasi tifozët u futen në fushë gjatë festimit të golit të barazimit, ku edhe dy nga tifozët sulmuan portjerin e FC Ballkanit.

Burime të Gazetës Enigma tregojnë se njëri nga personat e dyshuar që ka sulmuar portjerin e Ballkanit është arrestuar nga Policia e Kosoves.

Ndërsa Policia e Kosovës në konsultim me Prokurorin kujdestar pritet ti hapin rast personit të dyshuar.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments