Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORIbrakoviq: Duhej ta mbyllnim çështjen e fitores më herët

Ibrakoviq: Duhej ta mbyllnim çështjen e fitores më herët

Trajneri i Prishtinës, Abdulah Ibrakoviq, është shprehur i kënaqur me angazhimin dhe fitoren ndaj Llapit.

Trajneri i kryeqytetasve shpreson që prishtinasit do të vazhdojnë me paraqitje të tilla edhe në takimet e radhës.

“Kundër Llapit është e vështirë pasi skuadra e Llapit ka një ekip që sulmon gjithmonë. Është dashur ta kryejmë ndeshjen më herët pasi kemi pasur raste të pasura shënimi por që në fund pikët kanë rëndësi”, deklaroi Ibrakoviq.

Prishtina të shtunën fitoi 2:1 në rikthimin në “Fadil Vokrri”.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments