Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORZvicër – Kosovë përfundon pa fitues

Zvicër – Kosovë përfundon pa fitues

Miqësorja mes Zvicrës dhe Kosovës ka përfunduar me rezultat 1-1, ndeshje e cila u zhvillua në Cyrih.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-0.

Milot Rashica i kaloi “Dardanët” në epërsi në minutën e 52-të.

Për 1-1 shënoi Lotomba në minutën e 61-të.

Në këtë ndeshje paraqitje fantastike bëri Edon Zhegrova i cili u inkuadrua në minutën e 68-të.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments