Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORKosova – Burkina Faso, kompanitë e basteve e favorizojnë këtë kombëtare

Kosova – Burkina Faso, kompanitë e basteve e favorizojnë këtë kombëtare

Kosova sonte do të përballet me Burkina Fason, miqësore që zhvillohet në Prishtinë.

Kjo ndeshje do të jetë e veçantë për tifozët kosovar, pasi debuton trajneri francez Alain Giresse.

Trajneri Giresse ka deklaruar se do t’i përdor të gjithë futbollistët (23) për miqësoren ndaj Burkina Fasos dhe Zvicrës.

Kosova shihet si favorite nga kompanitë më të mëdha të basteve.

Fitorja e “Dardanëve” kuotohet me 2.10, kurse fitorja e Burkina Fasos kuotohet me 3.10.

Kosova – Burkina Faso luhet nga ora 18:00.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments