Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORPërfundojnë pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës

Përfundojnë pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës

Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës që po luhen në kuadër të xhiros së 26-të.

Malisheva dhe Gjilani e kanë mbyllur pjesën e parë me rezultat 0-0. Të dy skuadrat kishin raste të mira për gol, por nuk arritën të realizonin.

Dukagjini është duke e befasuar Llapin me golin e Ahmed Januzajt që e shënoi në minutën e 13-të.

Kurse, Ulpiana është duke e mposhtur Feronikelin me rezultat 1-2.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments