Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORMalisheva – Gjilani përfundon pa fitues

Malisheva – Gjilani përfundon pa fitues

Malisheva dhe Gjilani i kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat 0-0.

Pjesa e parë ishte më e balancuar duke krijuar raste për gol të dy skuadrat.

Në 45 minutëshin e dytë skuadër dominuese ishte Gjilani, por nuk arriti ta gjej rrugën e golit.

Malisheva tentoi të shënonte me kundërsulme, por portieri Enea Koliqi nuk lejoi të mposhtej.

Pas këtij barazimi Gjilani mbetet në vendin e dytë me 49 pikë.

Kurse, Malisheva ngjitet në vendin e pestë me 33 pikë.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments