Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARAtalanta mposht Leverkusenin dhe siguron biletën në çerekfinale të Ligës së Europës

Atalanta mposht Leverkusenin dhe siguron biletën në çerekfinale të Ligës së Europës

Atalanta ka shënuar fitore me rezultat 0-1 ndaj Bayer Leverkusenit duke u kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Europës.

Golin e fitores për italianët e shënoi Boga në minutën e 90+1.

Italianët kualifikohen në çerekfinale me rezultat të përgjithshëm 4-2.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments