Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORLlapi – Gjilani, publikohen formacionet zyrtare

Llapi – Gjilani, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen çerekfinale ndërmjet Llapit dhe Gjilanit, që luhet nga ora 13:00 në Podujevë.

Tahir Batatina ka vendosur ta inkuadrojë në lojë sulmuesin Alban Shillova në vend të suspenduarit, Francisco Riveiras.

Ismet munishi ka vendosur që t’i rikthej në formacionin startues, Tmosilav Sorsën, Armend Halilin dhe dhe Blerim Krasniqin.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments