Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORDelegohen gjyqtarët për ndeshjet çerekfinale të Kupës së Kosovës

Delegohen gjyqtarët për ndeshjet çerekfinale të Kupës së Kosovës

Federata e Futbollit e Kosovës ka bërë delegimin e gjyqtarëve për ndeshjet çerekfinale të Kupës së Kosovës.

Ndeshjet çerekfinale do të luhen të mërkurën nga ora 13:00.

Genc Nuza do ta ndajë drejtësinë në ndeshjen kryesore ndërmjet Ballkanit dhe Prishtinës që luhet në Podujevë. Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj do të jenë asistent të Nuzës, kurse në sistemin VAR do të jetë Alban Shala.

Gazeta Enigma ua sjellë delegimet e plota për ndeshjet çerekfinale:

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments