Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORDrita ndalet nga Dukagjini

Drita ndalet nga Dukagjini

Dukagjini dhe Drita i kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat 0-0.

Kjo ndeshje u luajt në kuadër të xhiros së 25-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Drita ishte më kërkues gjatë tërë takimit, por nuk arriti ta gjej rrugën e golit.

Pas këtij barazimi Drita grumbullon 43 pikë.

Kurse, Dukagjini grumbullon 26 pikë në pozitën e tetë me 26 pikë.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments