Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORDallku: Do të luftojmë deri në fund të kampionatit

Dallku: Do të luftojmë deri në fund të kampionatit

Trajneri i Dukagjinit, Armend Dallku, ka vlerësuar pikën e fituar ndaj Dritës. Dukagjini të dielën luajti 0:0 me Dritën.

ArmDallku ka thënë se Dukagjini do të luftojë deri në fund të kampionatit për të marrë rezultatet pozitive.

“Do të luftojmë deri në fund për çdo pikë. Rëndësi kanë pikët dhe sot kishim mundësi të arrijmë fitore por nuk i konkretizuam rastet”, deklaroi Dallku.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments