Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARFormacionet zyrtare: Real Madrid - PSG

Formacionet zyrtare: Real Madrid – PSG

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Manchester City që luhet në kuadër të ndeshjes kthyese të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Ndeshjen e parë PSG e kishte fituar me rezultat 1-0 me golin e Mbappes.

Real Madridi në këtë ndeshje do të luajë me formacionin 4-3-3.

Vinicius Junior, Karim Benzema dhe Asensio e përbëjnë treshen e sulmit për Realin.

Kurse, Parisi luan me formacionin 4-3-3.

Treshen e sulmit për parisienët e përbëjnë Neymar, Messi dhe Mbappe. Real Madrid – PSG luhet nga ora 21:00.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments