Thursday, May 26, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARHugo Lloris i qëndron besnik Tottenhamit

Hugo Lloris i qëndron besnik Tottenhamit

Arrihet më në fund marrëveshja. Hugo Lloris dhe Tottenham do të vazhdojnë aventurën së bashku.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi nëpërmjet një komunikate zyrtare. Në të thuhej se është arritur marrëveshja me portierin francez, dhe ai do të jetë pjesë e ekipit të paktën deri në vitin 2024.

Lloris u bashkua me Tottenham në vitin 2012 nga ekipi i Lyon. Ndërkohë që nga viti 2014, gardiani francez i portës mban edhe shiritin e kapitenit.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments