Sunday, January 16, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORDrita nënshkruan me dy talentët nga akademia

Drita nënshkruan me dy talentët nga akademia

FC Drita ka njoftuar se ka nënshkruar kontrata profesionale me dy nga talentët e klubit bardhekaltër ,marrëveshja e arritur u nënshkrua në prani të Drejtorit Sportiv, Valon Zymberi.

Ylli Ibrahimi mbrojtës i majtë dhe Dienit Isufi mesfushor qendror janë produkt i shkollës së futbollit Drita, aty ku filluan ëndrrën e tyre si futbollist.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments