Monday, January 17, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARLajmi i mirë për Milanin në prag të sfidës me Genoan

Lajmi i mirë për Milanin në prag të sfidës me Genoan

Skuadra e Milanit ka marë një lajm pozitiv, para përballjes së ardhshme në Kupën e Italisë.- Advertisements –

Fikajo Tomori ka rezultuar negativ në testet për “Covid-19” dhe është i gatshëm për ndeshjen e Kupës së Italisë kundër Xhenoas.

“AC Milan njofton se Fikajo Tomori ka rezultuar negativ në testin për “Covid-19”. Lojtari është rikuperuar dhe sot do të rikthehet në stërvitje me bashkëlojtarët”, thuhet në njoftimin e klubit”.

Mbrojtësi anglez ka munguar në dy ndeshjet e para të vitit që Milani mori pikë të plota. Tomori ka qenë pika kryesore e mbrojtjes së Milanit këtë sezon.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments