Sunday, January 16, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARMbrojtësi shqiptar i dërgon sinjal Edi Rejës, shënon supergol në La Liga

Mbrojtësi shqiptar i dërgon sinjal Edi Rejës, shënon supergol në La Liga

Mbrojtësi shqiptar, Ivan Balliu ka qenë vendimtar për Rayo Vallecanon në barazimin me Real Betisin në La Liga.

Balliu realizoi golin e vetëm për Rayo Vallecanon në barazimin 1:1 në shtëpi ndaj andaluzianëve.

30-vjeçari rrjetën e gjeti në minutën e 70-të të përballjes, kur nga afërsia shënoi gol të bukur, duke bërë që stadiumi të shpërthente në festë.

https://gorilla.cdnja.co/v/d5/d5BXp.mp4?token=WOKI9NSgbB90kKoPt67-TQ&expires=1641749424

Edhe pse ndeshja përfundoi 1:1, ky gol i reprezentuesit shqiptar ishte tejet i bukur dhe një sinjal për Edi Rejan se përse duhet t’i jepet shansi për të luajtur për Kombëtaren e Shqipërisë.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments