Friday, January 21, 2022
HomeFUTBOLLI MBARËKOMBËTARNuk ndalet Bajrami, tregohet i saktë përballë Strakoshës

Nuk ndalet Bajrami, tregohet i saktë përballë Strakoshës

Mesfushori shqiptar i Empolit, Nedim Bajrami është duke kaluar një formë fantastike ku ditën e sotme ka arritur të gjejë sërish rrugën e rrjetës përballë Lazios.

Bajrami ka marrë përsipër një penallti në minutën e 6 të takimit ku është treguar i saktë përballë Strakoshës.

Kujtojmë që 23-vjeçari është në qendër të mërkatos së janarit në Serie A pasi kërkohet nga Cagliari dhe Sassuolo. 

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments