Sunday, January 16, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARL’Equipe zgjedh 11-të më të mirët e 2021, nuk ka vend për...

L’Equipe zgjedh 11-të më të mirët e 2021, nuk ka vend për Messin, CR7, Mbappe dhe Haaland

L’equip ka publikuar ditën e sotme formacionin më të mirë të lojtarëve për vitin 2021, me rreshtimin 4-4:2.

Emra suprizë në këtë formacion, por edhe jashtë 11-tëshes disa yje. Në këtë ekip sipas L’Equip nuk ka një fanellë për Lionel Messin, Cristiano Ronaldon, Kylian Mbappe, Erling Haaland dhe Gianluigi Donnarumma.

Sulmi iu është besuar Mohamed Salah, Robert Lewandowski dhe Karim Benzema, ndërsa porta është në duart e gardianit të Chelsea, Edouard Mendy.

Ja 11-të lojtarët më të mirë sipas L’Equip:

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments