Thursday, January 20, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORZyrtare: Onix prezanton goditjen e madhe të afatit kalimtar

Zyrtare: Onix prezanton goditjen e madhe të afatit kalimtar

Jurgen Dushkaj është zyrtarisht futbollisti i ri i KF Onix. Skuadra nga Banja ka prezantuar Dushkajn i cili së fundmi ishte pjesë e Teutës në Superioren shqiptare.

Dushkaj luan në pozitën e mesfushorit dhe pritet të jetë një ndihmesë e madhe për Onix në luftën për inkuadrimin në Superligë.

26-vjeçari ka një eksperiencë në kampionatin elitar shqiptar. Mesfushori i majtë ka luajtur me ekipe si Luftëtari, Bylisi në Shqipëri si dhe Dacia,Unrea e Voluntari në kategorinë superiore rumune.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments