Thursday, January 20, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARRonaldo i bën një dhuratë speciale vetes

Ronaldo i bën një dhuratë speciale vetes

Kristiano Ronaldo vazhdon të luajë në nivele të larta.

Meritë kjo e vullnetit të tij të hekurt për të mbajtur trupin në formën më të mirë të mundshme. Portugezi ka bërë një investim të madh së fundmi për trupin e tij.

Ai ka blerë për 15 mijë paund një pajisje terapie me oksigjen. Kjo pajisje mundëson një rikuperim më të shpejtë nga dëmtimet, që për një lojtar 36 vjeçar janë të shpeshta.

Tanimë portugezi do ta ketë në shtëpinë e tij dhe synon të vazhdojë të dhurojë spektakël në elitë edhe për vite të tjera.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments