Monday, January 17, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORPortieri i njohur konfirmon largimin nga Feronikeli

Portieri i njohur konfirmon largimin nga Feronikeli

Florjan Smakiqi nuk do të jetë më pjesë e Klubit Futbollistik Feronikeli.

Portieri i njohur ka përfunduar kontratën me ‘Industrialistët’ dhe tashmë është lojtar i lirë.

Smakiqi e ka konfirmuar këtë për Olle, duke theksuar se është i hapur për oferta nga skuadrat e tjera.

“Kam pasur kontakte me disa skuadra, mirëpo gjithçka mbetet e hapur në vazhdim”, ka njoftuar Smakiqi për Olle.

Kujtojmë se Feronikeli po kalon në krizë të madhe, ku mbetet skuadra e fundit në tabelë pas përfundimit të stinorit vjeshtor, me vetëm 11 pikë në 18 ndeshje.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments