Friday, January 21, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARLaporta: Haaland? Gjithçka është e mundur

Laporta: Haaland? Gjithçka është e mundur

Joan Laporta foli për mundësinë e transferimit të Haaland në Barcelonë.

“Ne po punojmë që të kemi një diferencë të caktuar pagash. Haaland te Barcelona? Është e mundur, ne jemi duke ndërtuar një ekip të ri me potencial dhe për këtë gjë duhet pak kohë, por unë nuk mund të them se Haaland është i pamundur. Sollëm Ferran Torres në Barcelonë, gjithashtu po mendojmë dhe disa transferime të tjera për Xavin por nuk dua të përmend emra momentalisht.

Po mundohemi të krijojmë një ekip konkurrues dhe për këtë gjë duhet të bëjmë transferime.

Ne kemi disa operacione në merkato për të bërë dhe të gjithë do i mësoni kur të ndodhin, po punojmë në qetësi”, kështu është shprehur presidenti Laporta.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments