Friday, January 28, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARLajm i mirë për Atletico Madrid, Griezmann shërohet nga Covid-19

Lajm i mirë për Atletico Madrid, Griezmann shërohet nga Covid-19

Antoine Griezmann është shëruar nga Covid-19.

Sulmuesi francez u infektua më datë 30 dhjetor duke dalur pozitiv. Sot, Griezmann e mposht virusin dhe është komunikuar se është negativ.

Këtë e bëri të ditur Griezmann në rrjetin e tij social.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments