Sunday, January 16, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARReal Madridi merr lajme të mira, këta lojtarë shërohen nga COVID-19

Real Madridi merr lajme të mira, këta lojtarë shërohen nga COVID-19

Real Madridi ka marrë lajme të mira për disa futbollistë nga rezultatet për COVID-19.

Katër lojtarë raportohet se janë shëruar nga virusi famëkeq.

David Alaba, Luka Modriq, Gareth Bale dhe Rodrygo thuhet se kanë rezultuar negativë për COVID-19.

Plot 12 futbollistë të Real Madridit nuk ishin në dispozicion për ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos në takimin e mbrëmshmë në La Liga.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments