Monday, January 17, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARArsenali triumfon në duelin për Champions ndaj West Ham

Arsenali triumfon në duelin për Champions ndaj West Ham

Arsenali ka triumfuar 2-0 ndaj West Ham në duelin për zonën Champions.

Golat u shënuan në pjesën e dytë nga Martinelli 48′ Smith Rowe 87′.

Ndërkohë, me këtë fitore Arsenali ngjitet në vendin e 4 dhe zbret në të 5-stin West Ham.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments