Sunday, January 16, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARE lidhin me rrip dhe i grabisin shtëpinë, ylli i Benficas përjeton...

E lidhin me rrip dhe i grabisin shtëpinë, ylli i Benficas përjeton momente tmerri

Ish-mbrojtësi i Manchester City, tani në radhët e ekipit portugez të Benficas, Nicolas Otamendi, ka rënë pre e një grabitjeje në shtëpinë e tij.

Argjentinasi ka përjetuar momente tmerri, pasi e kapur 4 persona me forcë dhe kanë lidhur me rrip rreth qafës dhe më pas kanë hyrë në dhomë ku ndodheshin gruja dhe djali të tmerruar njëkohësisht.

Grabitësit mësohen se kanë marrë para dhe sende të shtrenjta dhe janë larguar. 

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments