Sunday, January 16, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARKryendeshjen Bayern Munich-Barcelona do ta transmetojë falas ky kanal televiziv kosovar

Kryendeshjen Bayern Munich-Barcelona do ta transmetojë falas ky kanal televiziv kosovar

Bayern Munich dhe Barcelona do të përballen sonte në kryendeshjen e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve.

Kjo përballje zhvillohet në “Allianz Arena” dhe fillon nga ora 21:00.

Ndeshjen mes Bayern Munichut dhe Barcelonës përveç në Art Sport mund ta shikoni drejtpërdrejt dhe falas edhe në KlanKosova.

Bayerni tashmë e ka siguruar kalimin në fazën tjetër të garës më prestigjioze për klube në Evropë, kurse Barcelonës i duhet fitorja për ta bërë një gjë të tillë.

Katalunasit kalojnë në 1/8 e finales edhe në rast se humbi, por Benfica duhet të humbas ose barazoj ndaj Dynamo Kyivit.

Ballafaqimi i parë i tyre i luajtur në “Camp Nou” kishte përfunduar me rezultat 3-0 në favor të “Bavarezëve”.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments