Sunday, January 16, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARDybala: Rinovimi im mund të presë, Juventusi ka probleme tjera

Dybala: Rinovimi im mund të presë, Juventusi ka probleme tjera

Përtej fjalëve dhe supozimeve, rinovimi i Dybala në fakt mbetet një temë e nxehtë.

Është larg mbylljes dhe argjentinasit sic e dimë i skadon kontrata aktuale në qershor. Javët e fundit ka pasur disa takime mes agjentit të tij dhe drejtuesve të Juventusit, kontakte shpesh të përcaktuar si fitimprurëse, por që nuk çuan në nënshkrimin e shumëpritur.

Një sinjal, siç është zbuluar javët e fundit, për një hendet midis kërkesës dhe ofertës që ende nuk është plotësuar.

Tani gjithçka ka nisur të ngadalsohet: “Rinovimi im mund të presë ”, tha vetë Dybala në fund të ndeshjes kundër Genoas. “Juve në këtë moment ka çështje të tjera për të trajtuar ,” përfundon ai.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments