Friday, January 28, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARIbra dhe Messias rikthejnë Milanin te fitorja, Napoli turpërohet keq fare

Ibra dhe Messias rikthejnë Milanin te fitorja, Napoli turpërohet keq fare

Milani është rikthyer te fitorja në Serie A duke mposhtur 0-3 Genoan me golat e Ibra 10′, Messias 45′ 61′. SHIKO GOLAT E MILANIT.

Kuqezinjtë mbajnë vendin e dytë me 35 pikë, një pikë më pak se Napoli kryesues. SHIKO GOLAT E NAPOLIT.

Ndërkohë, Napoli ka shpërdoruar avantazhin e dyfishtë me golat e Ruiz dhe Mertens, pas Sassuolo barazoi me Scamacca dhe Ferrari. 

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments