Monday, January 17, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARSolskjaer “shpërthen” në lot gjatë intervistës emocionale, pas shkarkimit nga Manchester United

Solskjaer “shpërthen” në lot gjatë intervistës emocionale, pas shkarkimit nga Manchester United

Ole Gunnar Solskjaer ka “shpërthyer” në lot teksa donte të shfrytëzonte rastin për të shprehur vlerësimin e tij për lojtarët, stafin, tifozët dhe të gjithë të lidhur me Manchester Unitedin gjatë intervistës së fundit.

Trajneri norvegjez, i cili mori drejtimin e skuadrës angleze në dhjetor të vitit 2018 pas shkarkimit të Jose Mourinhos, u lirua nga detyra të dielën (sot) në mëngjes pas humbjes zhgënjyese 4-1, përcjell Demokracia.com.

Pas gati tri vitesh në krye, Solskjaer vendosi të japë një mesazh largimi për të gjithë ata që lidhen me klubin. Ishte një bisedë tepër prekëse dhe emocionale.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments