Friday, January 21, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORKF Dukagjini bëhet me autobus të personalizuar

KF Dukagjini bëhet me autobus të personalizuar

KF Dukagjini vazhdon të shndërrohet në një klub profesional.

Skuadra nga Klina tani edhe zyrtarisht është bërë me autobus të personalizuar.

Ky ndryshim vjen në vazhdën e tentimit të krijimit të kushteve sa më të mira për skuadrën.

Dukagjini në këtë edicion është rikthyer në Superligën e Kosovës në futboll.

Edicionin e kaluar skuadra e drejtuar nga trajneri Armend Dallku arriti deri në finale të Kupës së Kosovës, ku më pas humbi nga Llapi.

Njoftimi pa ndërhyrje i KF Dukagjinit:

Klubi futbollistik Dukagjini, nga tani edhe zyrtarisht bëhet me autobusin e tyre te personalizuar!

Ne vazhdën e organizimit për te krijuar kushte sa ma te mirë për futbollistët dhe shtabin teknik nga tani është siguruar edhe autobusi zyrtare i klubit, i personalizuar me logon dhe mbishkrimin “Dukagjini & Hithat”.

Për një rrugë të mbarë dhe shumë udhëtime.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments