Thursday, January 20, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORNdeshja Kosova U21 – Shqipëri U21 do të transmetohet në këtë kanal...

Ndeshja Kosova U21 – Shqipëri U21 do të transmetohet në këtë kanal televiziv

Kombëtarja U21 e Kosovës sonte do ta ketë një test të vështirë ku do të ndeshet me Shqipërinë në kuadër të kualifikueseve për Kampionatin Evropian 2023.

Ndeshja luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”, nga ora 19:00 dhe Dardanët shpresojnë në fitore e cila do të ishte e dyta në këtë cikël kualifikues.

Ndeshja për ata që nuk do kenë mundësi të jenë prezent në shkallët e stadiumit do të transmetohet në Artmotion.

Shqipëria në pesë ndeshje të luajtura ka tubuar nëntë pikë dhe është e treta në tabelë, ndërsa Kosova e pesta me katër ndeshje të luajtura dhe tri pikë të tubuara.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments