Monday, January 17, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORDardanët njoftojnë: Po shkojmë në Greqi

Dardanët njoftojnë: Po shkojmë në Greqi

Kombëtarja e Kosovës në futboll me 14 nëntor zhvillon ndeshjen e fundit për këtë vit për t’i mbyllur eliminatoret për Kampionatin botëror.

Kosova do të ndeshet në Athinë me Greqinë, derisa tifozët “Dardanët” tashmë kanë nisur përgatitjet për të qenë prezenet atje.

Kryetari i “Dardanëve”, Lulëzim Berisha përmes një postimi në “Facebook”, ka njoftuar se kanë nisur përgatitjet e udhëtimit.

 Postimi i plotë i Berishës:

Po shkojmë në Greqi!

 Luanët tanë përballen me Greqinë në Athinë më 14 nëntor 2021,në ndeshjen e fundit të kualifikimeve për botëror.

Të gjithë Dardanët që posedojnë Vizë Shengen, dhe ishim bashkë në organizime gjithandej botës ju ftojmë që të vini në “FanClub Dardanët” për tu njoftuat rreth udhëtimit dhe organizimit tonë.

Me ty Kosovë deri në vdekje!

Në humbje e fitore.

Forca Dardanët, përpara Kosovë.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments