Friday, January 28, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARBenzema shkëlqen me dopietë, Reali mposht Shaktarin dhe arratiset në krye

Benzema shkëlqen me dopietë, Reali mposht Shaktarin dhe arratiset në krye

Real Madrid ka mposhtur 2:1 Shaktar Donjetksin në një sfidë ku Benzema shkëlqeu me dygolësh. 

Me këtë fitore Reali është shkëputur në kreun e tabelës dhe tashmë duket shumë afër kualifikimit.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments